Penta завершила список ccs

PENTA SportsPENTA Sports пробилися-таки в CCS Kick-off Season після того, як обійшла AliGon 3-0 у фіналі другого закритого отбора.После того, як своє місце в лізі зайняла FlipSid3 Tactics, вигравши черговий закритий відбір і перемігши HR 3-1 у фіналі, залишилося всього одна команда, яка могла б взяти участь в престижному чемпіонаті від PGL, головним призом якого є $ 110,000.

В ході відбору було чимало «сюрпризів». Перший - це 3dmax, яка братиме участь в ESL One Katowice в кінці цього тижня. Сюрприз полягає в тому, що ця команда спіткнулася на першій же перешкоді, закінчивши перший раунд поразкою (0-2), програвши команді Copenhagen Wolves.

dignitas, яких розрекламували як фаворитів, в півфіналі застала зненацька шведська команда AliGon (до складу входять такі гравці як Marcus «Delpan» Larsson, Jerry «xelos» R berg і Gustav «KAB0M» Runemalm).
PENTA Sports, яка нещодавно виграла у Tobias «Troubley» Tabbert, дійшла до вирішального турніру після перемоги над останніми конкурентами - німецькими командами myKPV 2-1 і CPH Wolves 2-0.

На гранд фіналі використовували формат «best-of-five», але незважаючи на це все карти знаходилися дуже близько. Досвід і командна гра були завжди сильними сторонами PENTA Sports, тому вона і закінчила своє змагання з рахунком 3-0 і таким чином перемогла в CCS Kick-off Season.